Vítáme Vás na stránkách školní jídelny Týnce nad Sázavou.
Naleznete zde veškeré informace týkající se jídelny, fotografie, kontakty, přihlášku pro nové strávníky, ale také zde lze objednat jídla a dozvíte se nejnovější aktuality, které jsou pro Vás připraveny právě pod tímto textem.Rekonstrukce jídelny

19.07.2012 17:59

Přes prázdniny probíhá rekonstrukce jídelny. Rekonstrukce je zaměřena na interiér. Těšit se můžete na pastelové barvy, nové podlahy, různé dekorace a rozšíření vstupní haly o část školní družiny.

Nově vyzdobená jídelna na Vás čeká již 3. září

naradi


Nakresli přes prázdniny obrázek

16.07.2012 19:04

Vyhlašujeme s potěšením soutěž, která potrvá celé prázdniny a týká se všech dětí, které jsou žáky Základní školy Týnec nad Sázavou. Zadáním je nakreslit obrázek na téma „Nejlepší prázdninové jídlo!“.

Tento obrázek by měl vyjadřovat jídlo, které pro Vás bylo tím nejlepším za celé prázdniny. Mohou to být špagety z letního tábora nebo třeba borůvkový koláč od babičky. Ty nejkrásnější a nejoriginálnější výtvory vyvěsíme v jídelně, abychom ty prázdniny alespoň trochu prodloužili… 

Hotové obrázky prosím přineste do 7. září do kanceláře školní jídelny. Těšíme se na Vás!

zmrzlina


Den otevřených dveří

16.07.2012 19:02

Vážení rodiče a milé děti,

dovolujeme si Vás tímto pozvat na den otevřených dveří školní jídelny, který proběhne 3.září letošního roku. Na této speciální akci se budou moci rodiče žáků, kteří nastupují do prvních tříd, podívat do samotné jídelny a dětem rádi ukážeme, jak funguje výdej jídel a jak se pracuje s čipem. 

Dozvíte se spoustu zajímavostí, na které se jistě budete chtít zeptat a sami se přesvědčíte, že Vaše děti budou v dobrých rukou. Pro zúčastněné rodiče bude připraveno malé občerstvení, aby se z prvního dne ve škole mohli tešit stejně jako jejich děti.

Předem děkujeme za Vaši účast a těšíme se na Vás! 

Pro rodiče starších dětí, které letos nejdou do prvních tříd, plánujeme den otevřených dveří během měsíce září, přesné datum co nejdříve upřesníme.

pozvanka


« | 124 25 26 27 28 29 30 | »